Vytauto pr. 6, 44356 Kaunas
info@miestoturgus.lt

Apie turgų

Trumpai

Apie turgų

Kaunas nuo seno žinomas kaip prekybinis miestas, kuriame vykdavo įvairūs turgūs. Svarbų vaidmenį jie atliko ir tarpukariu, kada Kaunas buvo Laikinoji šalies sostinė ir išgyveno vieną sėkmingiausių savo istorijos laikotarpių.

+ 16
Metų

Turgaus kryptys

Misija - Vizija - Tikslas

1

Misija

Moderniai tobulinti turgų išlaikant istorines dėtales, kūltūrinį jo paveldą.

2

Vizija

Išlaikyti savo istoriškumą tampant vienu pagrindinių traukos tašku, ne kaip turgus, o kaip modernumo ir istorijos sintezės vieta, kuri traukia tiek Kauno miesto gyventojus tiek atvykstančius turistus.

3

Tikslas

Tikslas sukurti patogų ir modernų turgų, kuris patrauktų jaunesnę kartą. Norime užtikrinti, kad mūsų turgus būtų patrauklus ir įtraukiantis tiek pirkti, tiek prekiauti. Be to, siekiame plėtoti turgaus kultūrą, kurioje smulkieji prekybininkai turi galimybę patirti didelį pelną ir įgyti pasitikėjimo savo produktais.

Norite prekiauti?

Turgaus lankytojai dažnai ieško unikalių, savitų prekių, o smulkus gamintojas gali pasiūlyti šias prekes, padėdamas atkreipti lankytojų dėmesį. Be to, turgus yra puiki vieta naujiems verslams pradėti savo veiklą, kadangi jiems nereikia investuoti daug lėšų į patalpas ar reklamą. Turgus taip pat suteikia galimybę tiesioginiam susisiekimui su klientais ir gauti realaus laiko atsiliepimus apie savo prekes.

Pradinis
Apie turgų
Galerija
Kontaktai